ECQ-M2332KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M2332KZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-M2332KZ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 3300PF 10% 200VDC RAD
Foi de date: ECQ-M2332KZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-M2332KZ
Număr parc ECQ-M2332KZ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 3300PF 10% 200VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3017 pcs Fișa cu date ECQ-M2332KZ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 200V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Serie ECQ-M Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume ECQM2332KZ
P1035
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.217" (5.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester descriere detaliata 3300pF Film Capacitor 200V Polyester Radial
capacitanță 3300pF Aplicații General Purpose