ECQ-E6183JFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6183JFB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: ECQ-E6183JFB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6183JFB
Număr parc ECQ-E6183JFB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 526929 pcs Fișa cu date ECQ-E6183JFB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.193" W (12.00mm x 4.90mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6183JFB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.018µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.018µF