ECQ-E6155KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E6155KFW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6155KFW
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E6155KFW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6155KFW
Număr parc ECQ-E6155KFW Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106490 pcs Fișa cu date ECQ-E6155KFW.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.220" L x 0.602" W (31.00mm x 15.30mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6155KFW
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.169" (29.70mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1.5µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1.5µF