ECQ-E4394JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E4394JFW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E4394JFW
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E4394JFW.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E4394JFW
Număr parc ECQ-E4394JFW Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 242341 pcs Fișa cu date ECQ-E4394JFW.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.295" W (18.50mm x 7.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE4394JFW
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.803" (20.40mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.39µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.39µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E4393KZ
ECQ-E4393KZ
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.039UF 10% 400VDC RAD
In stoc: 169976 pcs
Descarca: ECQ-E4393KZ.pdf
RFQ
ECQ-E4394KF3
ECQ-E4394KF3
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.39UF 10% 400VDC RAD
In stoc: 269813 pcs
Descarca: ECQ-E4394KF3.pdf
RFQ
ECQ-E4394JF
ECQ-E4394JF
Descriere: CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL