ECQ-E4394JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4394JF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E4394JF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E4394JF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E4394JF
Număr parc ECQ-E4394JF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 96650 pcs Fișa cu date ECQ-E4394JF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.295" W (18.50mm x 7.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE4394JF
P14564
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.646" (16.40mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.39µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.39µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E4394JFB
ECQ-E4394JFB
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL
In stoc: 287118 pcs
Descarca: ECQ-E4394JFB.pdf
RFQ
ECQ-E4394JFW
ECQ-E4394JFW
Producători: Panasonic
In stoc: 242341 pcs
Descarca: ECQ-E4394JFW.pdf
RFQ
ECQ-E4394KFB
ECQ-E4394KFB
Descriere: CAP FILM 0.39UF 10% 400VDC RAD
Descarca: ECQ-E4394KFB.pdf
ECQ-E4394JF3
ECQ-E4394JF3