ECQ-E4223JFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E4223JFB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Foi de date: ECQ-E4223JFB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E4223JFB
Număr parc ECQ-E4223JFB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 777109 pcs Fișa cu date ECQ-E4223JFB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE4223JFB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.508" (12.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.022µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E4223JF3
ECQ-E4223JF3
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
In stoc: 877513 pcs
Descarca: ECQ-E4223JF3.pdf
RFQ
ECQ-E4223JF
ECQ-E4223JF
Producători: Panasonic