ECQ-E4223JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4223JF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E4223JF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Foi de date: ECQ-E4223JF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E4223JF
Număr parc ECQ-E4223JF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 169624 pcs Fișa cu date ECQ-E4223JF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQ-E4223JF-ND
ECQE4223JF
ECQE4223JF-ND
P14579
Q1086360B
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.350" (8.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.022µF