ECQ-E2105KFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E2105KFB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E2105KFB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E2105KFB
Număr parc ECQ-E2105KFB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 441735 pcs Fișa cu date ECQ-E2105KFB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Serie ECQ-E(F) Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume ECQE2105KFB Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 1µF Aplicații General Purpose