ECQ-E2105KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2105KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E2105KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E2105KF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E2105KF
Număr parc ECQ-E2105KF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136669 pcs Fișa cu date ECQ-E2105KF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.291" W (18.50mm x 7.40mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE2105KF
EF2105
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E2105JFW
ECQ-E2105JFW
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
In stoc: 356589 pcs
Descarca: ECQ-E2105JFW.pdf
RFQ
ECQ-E2105KB
ECQ-E2105KB
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
In stoc: 149793 pcs
Descarca: ECQ-E2105KB.pdf
RFQ
ECQ-E2105KFB
ECQ-E2105KFB
Descarca: ECQ-E2105KFB.pdf
ECQ-E2105KF9
ECQ-E2105KF9
Descarca: ECQ-E2105KF9.pdf
ECQ-E2105JFA
ECQ-E2105JFA
Descarca:
ECQ-E2105KF3
ECQ-E2105KF3