ECQ-E1273KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1273KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E1273KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC RAD
Foi de date: ECQ-E1273KF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E1273KF
Număr parc ECQ-E1273KF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 214839 pcs Fișa cu date ECQ-E1273KF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.185" W (7.80mm x 4.70mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE1273KF
EF1273
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.346" (8.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.027µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.027µF