ECQ-E12682RJF
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E12682RJF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 6800PF 5% 1.25KVDC RAD
Foi de date: ECQ-E12682RJF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E12682RJF
Număr parc ECQ-E12682RJF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 6800PF 5% 1.25KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140512 pcs Fișa cu date ECQ-E12682RJF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1250V (1.25kV) Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE12682RJF
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 6800pF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial capacitanță 6800pF