ECJ-3YC2D471J
PanasonicPanasonic
ECJ-3YC2D471J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-3YC2D471J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1206
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-3YC2D471J
Număr parc ECJ-3YC2D471J Producător Panasonic
Descriere CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie ECJ
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume PCC2007DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 470pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
capacitanță 470pF Aplicații General Purpose