ECJ-3YB2D223K
PanasonicPanasonic
ECJ-3YB2D223K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-3YB2D223K
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-3YB2D223K
Număr parc ECJ-3YB2D223K Producător Panasonic
Descriere CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie ECJ
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume PCC2014DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.022µF Aplicații General Purpose