ECE-V0JA102UP
PanasonicPanasonic
ECE-V0JA102UP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-V0JA102UP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: ECE-V0JA102UP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECE-V0JA102UP
Număr parc ECE-V0JA102UP Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2743 pcs Fișa cu date ECE-V0JA102UP.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie VS Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume ECEV0JA102UP
PCE3173TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose