ECE-T2VA122FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2VA122FA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-T2VA122FA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP
Foi de date: ECE-T2VA122FA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECE-T2VA122FA
Număr parc ECE-T2VA122FA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3891 pcs Fișa cu date ECE-T2VA122FA.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie T-HA Ripple Current @ Low Frequency 3.22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.508A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Alte nume ECET2VA122FA
P10670
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 180 mOhm
descriere detaliata 1200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 180 mOhm 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1200µF