ECE-T2GP821FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2GP821FA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-T2GP821FA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Foi de date: ECE-T2GP821FA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-T2GP821FA
Număr parc ECE-T2GP821FA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5259 pcs Fișa cu date ECE-T2GP821FA.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie T-UP Ripple Current @ Low Frequency 3.38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.732A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Alte nume ECET2GP821FA
P10063
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 222 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 222 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 820µF