ECE-P2GP152HX
PanasonicPanasonic
ECE-P2GP152HX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-P2GP152HX
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
Foi de date: ECE-P2GP152HX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-P2GP152HX
Număr parc ECE-P2GP152HX Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4998 pcs Fișa cu date ECE-P2GP152HX.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.969" Dia (50.00mm)
Serie T-UP Ripple Current @ Low Frequency 6.12A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.568A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Alte nume ECEP2GP152HX
P13304
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 133 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 133 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 1500µF