ECE-P2GP102HA
PanasonicPanasonic
ECE-P2GP102HA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-P2GP102HA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Foi de date: ECE-P2GP102HA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-P2GP102HA
Număr parc ECE-P2GP102HA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2822 pcs Fișa cu date ECE-P2GP102HA.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.969" Dia (50.00mm)
Serie T-UP Ripple Current @ Low Frequency 4.76A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.664A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Alte nume ECEP2GP102HA
P13302
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 199 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 199 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 1000µF