ECE-A1HKA010B
PanasonicPanasonic
ECE-A1HKA010B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-A1HKA010B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: ECE-A1HKA010B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECE-A1HKA010B
Număr parc ECE-A1HKA010B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2021914 pcs Fișa cu date ECE-A1HKA010B.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie KA Ripple Current @ High Frequency 17mA @ 10kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume ECEA1HKA010B Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1µF Aplicații General Purpose