ECE-A1HKA010
PanasonicPanasonic
ECE-A1HKA010 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-A1HKA010
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: ECE-A1HKA010.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-A1HKA010
Număr parc ECE-A1HKA010 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3500 pcs Fișa cu date ECE-A1HKA010.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie KA Ripple Current @ High Frequency 17mA @ 10kHz