DZ4J220K0R
PanasonicPanasonic
DZ4J220K0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ4J220K0R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 22V SMINI4
Foi de date: DZ4J220K0R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DZ4J220K0R
Număr parc DZ4J220K0R Producător Panasonic
Descriere DIODE ZENER ARRAY 22V SMINI4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 848506 pcs Fișa cu date DZ4J220K0R.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 22V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SMini4-F3-B
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, Flat Leads
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms descriere detaliata Zener Diode Array 2 Independent 22V 200mW ±5% SMini4-F3-B
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 17V configurație 2 Independent