DZ4J150K0R
PanasonicPanasonic
DZ4J150K0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ4J150K0R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 15V SMINI4
Foi de date: DZ4J150K0R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DZ4J150K0R
Număr parc DZ4J150K0R Producător Panasonic
Descriere DIODE ZENER ARRAY 15V SMINI4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 855368 pcs Fișa cu date DZ4J150K0R.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 15V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 10mA
Toleranţă - Pachetul dispozitivului furnizor SMini4-F3-B
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, Flat Leads
Alte nume DZ4J150K0R-ND
DZ4J150K0RTR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 40 Ohms
descriere detaliata Zener Diode Array 2 Independent 15V 200mW SMini4-F3-B Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 11V