DZ2739000L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ2739000L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului DIODE ZENER 39V 120MW SSSMINI2
Foi de date: DZ2739000L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DZ2739000L
Număr parc DZ2739000L Producător Panasonic
Descriere DIODE ZENER 39V 120MW SSSMINI2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2316923 pcs Fișa cu date DZ2739000L.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 39V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SSSMini2-F4-B
Serie - Putere - Max 120mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 300 Ohms descriere detaliata Zener Diode 39V 120mW ±5% Surface Mount SSSMini2-F4-B
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 30V
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DZ2727000L
DZ2727000L
Producători: Panasonic
Descriere: DIODE ZENER 27V 120MW SSSMINI2
In stoc: 2116592 pcs
Descarca: DZ2727000L.pdf
RFQ
DZ27F10
DZ27F10
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CARTRIDGE 10A 500VAC
In stoc: 4204 pcs
Descarca: DZ27F10.pdf
RFQ
DZ27F2
DZ27F2
Descriere: FUSE CARTRIDGE 2A 500VAC
Descarca: DZ27F2.pdf
DZ27F20
DZ27F20
Descriere: FUSE CARTRIDGE 20A 500VAC
Descarca: DZ27F20.pdf
DZ27F4
DZ27F4
Descriere: FUSE CARTRIDGE 4A 500VAC