DZ2736000L
PanasonicPanasonic
DZ2736000L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ2736000L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului DIODE ZENER 36V 120MW SSSMINI2
Foi de date: DZ2736000L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DZ2736000L
Număr parc DZ2736000L Producător Panasonic
Descriere DIODE ZENER 36V 120MW SSSMINI2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 239591 pcs Fișa cu date DZ2736000L.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 36V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SSSMini2-F4-B
Serie - Putere - Max 120mW
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead
Alte nume DZ2736000LCT Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 250 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 36V 120mW ±5% Surface Mount SSSMini2-F4-B Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 27V