AKT9211100
PanasonicPanasonic
AKT9211100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKT9211100
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Foi de date: AKT9211100.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 396 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 396 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AKT9211100
Număr parc AKT9211100 Producător Panasonic
Descriere CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 396 pcs Fișa cu date AKT9211100.pdf
Greutate 0.816 lb (370.13g) Tensiune - Aprovizionare 24VAC/DC
Serie KT9 Dimensiunile de tăiere a panoului Square - 92.00mm x 92.00mm
Tipul de ieșire Relay (2) Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de caractere pe rând 4, 4 Tipul de montare Panel Mount
Intervalul de intrare -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant