AKT91132201
PanasonicPanasonic
AKT91132201 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKT91132201
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Foi de date: AKT91132201.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 254 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 254 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AKT91132201
Număr parc AKT91132201 Producător Panasonic
Descriere CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 254 pcs Fișa cu date AKT91132201.pdf
Greutate 0.816 lb (370.13g) Tensiune - Aprovizionare 100 ~ 240VAC
Serie KT9 Dimensiunile de tăiere a panoului Square - 92.00mm x 92.00mm
Tipul de ieșire Analog, Relay, Voltage (External SSR) Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de caractere pe rând 4, 4 Tipul de montare Panel Mount
Intervalul de intrare -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Caracteristici - Tipul de afișare LED - Dual Color Characters
Afișați caracterele - Înălțime 0.710" (18.00mm), 0.520" (13.20mm) descriere detaliata Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount