OD8025-12MBIP55
Orion FansOrion Fans
OD8025-12MBIP55 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8025-12MBIP55
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD8025-12MBIP55.pdf2.OD8025-12MBIP55.pdf3.OD8025-12MBIP55.pdf4.OD8025-12MBIP55.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD8025-12MBIP55
Număr parc OD8025-12MBIP55 Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.19 lb (86.18g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8025
RPM 2500 RPM Putere (Wați) 960mW
Alte nume OD8025-12MBIP55X
OD802512MBIP55
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Zgomot 28.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection IP55 - Dust Protected, Water Resistant Caracteristici Auto Restart
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.130A
Tip rulant Ball Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 31.0 CFM (0.868m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD8025-12LSS10A
OD8025-12LSS10A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
In stoc: 12001 pcs
Descarca: OD8025-12LSS10A.pdf
RFQ
OD8025-12MB5
OD8025-12MB5
Producători: Orion Fans
In stoc: 9459 pcs
Descarca: OD8025-12MB5.pdf
RFQ
OD8025-12MB
OD8025-12MB