OD8025-12LSS5
Orion FansOrion Fans
OD8025-12LSS5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8025-12LSS5
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD8025-12LSS5.pdf2.OD8025-12LSS5.pdf3.OD8025-12LSS5.pdf4.OD8025-12LSS5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD8025-12LSS5
Număr parc OD8025-12LSS5 Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8025
RPM 2100 RPM Putere (Wați) 600mW
Alte nume OD8025-12LSS5X
OD802512LSS5
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Caracteristici Auto Restart, PWM Control
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.090A
Tip rulant Sealed Sleeve Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 26.0 CFM (0.728m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD8025-12MB01A
OD8025-12MB01A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
In stoc: 11270 pcs
Descarca: OD8025-12MB01A.pdf
RFQ
OD8025-12LSS
OD8025-12LSS
Producători: Orion Fans