OD8025-12HS02A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12HS02A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8025-12HS02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Mesaj
Specificațiile OD8025-12HS02A
Număr parc OD8025-12HS02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8025
RPM 3100 RPM Putere (Wați) 1.80W
Alte nume OD8025-12HS02AX
OD8025-12HSO2A
OD8025-12HSO2A-ND
OD802512HS02A
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Zgomot 35.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Caracteristici Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.180A