OD8025-12HHSS
Orion FansOrion Fans
OD8025-12HHSS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8025-12HHSS
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD8025-12HHSS.pdf2.OD8025-12HHSS.pdf3.OD8025-12HHSS.pdf4.OD8025-12HHSS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile OD8025-12HHSS
Număr parc OD8025-12HHSS Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8025
RPM 3400 RPM Putere (Wați) 2.16W
Alte nume OD8025-12HHSSX
OD802512HHSS
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 40.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Caracteristici Auto Restart
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.230A
Tip rulant Sealed Sleeve Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 44.0 CFM (1.23m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD8025-12HS
OD8025-12HS
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
In stoc: 14156 pcs
Descarca: OD8025-12HS.pdf
RFQ
OD8025-12HHSS02A
OD8025-12HHSS02A
Producători: Orion Fans