OD6038-24LBVXC5
Orion FansOrion Fans
OD6038-24LBVXC5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD6038-24LBVXC5
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD6038-24LBVXC5
Număr parc OD6038-24LBVXC5 Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OD6038
RPM 6000 RPM Putere (Wați) 4.00W
Alte nume OD6038-24LBVXC5X
OD603824LBVXC5
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 50.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici PWM Control
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.200A