OD6025-24HS
Orion FansOrion Fans
OD6025-24HS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD6025-24HS
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD6025-24HS.pdf2.OD6025-24HS.pdf3.OD6025-24HS.pdf4.OD6025-24HS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD6025-24HS
Număr parc OD6025-24HS Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OD6025
RPM - Alte nume OD6025-24HSX
OD602524HS
Temperatura de Operare 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Zgomot -
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent - Tip rulant Sleeve
Aprobări cURus, TUV Flux de aer -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD6025-24HSS01A
OD6025-24HSS01A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
In stoc: 16546 pcs
Descarca: OD6025-24HSS01A.pdf
RFQ
OD6025-24HHS01A
OD6025-24HHS01A
Producători: Orion Fans
In stoc: 10965 pcs
Descarca: OD6025-24HHS01A.pdf
RFQ
OD6025-24HSS02A
OD6025-24HSS02A
Descarca: OD6025-24HSS02A.pdf
OD6025-24HSS
OD6025-24HSS