OD6025-24HHS02A
Orion FansOrion Fans
OD6025-24HHS02A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD6025-24HHS02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD6025-24HHS02A
Număr parc OD6025-24HHS02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OD6025