OD6020-12HS01A
Orion FansOrion Fans
OD6020-12HS01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD6020-12HS01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD6020-12HS01A
Număr parc OD6020-12HS01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OD6020
RPM - Alte nume OD6020-12HS01AX
OD602012HS01A
Temperatura de Operare 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Zgomot -
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent - Tip rulant Sleeve
Aprobări cURus, TUV Flux de aer -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD6020-12HHSS02A
OD6020-12HHSS02A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
In stoc: 14333 pcs
Descarca: OD6020-12HHSS02A.pdf
RFQ
OD6020-12HS
OD6020-12HS
Producători: Orion Fans