OD6020-12HHSS
Orion FansOrion Fans
OD6020-12HHSS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD6020-12HHSS
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD6020-12HHSS.pdf2.OD6020-12HHSS.pdf3.OD6020-12HHSS.pdf4.OD6020-12HHSS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD6020-12HHSS
Număr parc OD6020-12HHSS Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OD6020