OD4020-12HB01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HB01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4020-12HB01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4020-12HB01A.pdf2.OD4020-12HB01A.pdf3.OD4020-12HB01A.pdf4.OD4020-12HB01A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD4020-12HB01A
Număr parc OD4020-12HB01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 7 ~ 14VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4020
RPM 7800 RPM Alte nume 1053-1460
OD4020-12HB01A-ND
OD4020-12HB01AX
OD402012HB01A
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 32.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.100A Tip rulant Ball