OD4020-12HB
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4020-12HB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4020-12HB.pdf2.OD4020-12HB.pdf3.OD4020-12HB.pdf4.OD4020-12HB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD4020-12HB
Număr parc OD4020-12HB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 7 ~ 14VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4020
RPM 7800 RPM Alte nume 1053-1214
OD4020-12HBX
OD402012HB
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 32.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.100A Tip rulant Ball
Aprobări cURus, TUV Flux de aer 9.0 CFM (0.252m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD4020-12HBXC02A
OD4020-12HBXC02A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
In stoc: 8636 pcs
Descarca: OD4020-12HBXC02A.pdf
RFQ
OD4020-12HBXC10A
OD4020-12HBXC10A
Producători: Orion Fans
In stoc: 7342 pcs
Descarca: OD4020-12HBXC10A.pdf
RFQ
OD4020-12HBXC
OD4020-12HBXC
Descarca: OD4020-12HBXC.pdf
OD4020-12HBXC01A
OD4020-12HBXC01A