OD4015-24LB02A
Orion FansOrion Fans
OD4015-24LB02A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4015-24LB02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4015-24LB02A.pdf2.OD4015-24LB02A.pdf3.OD4015-24LB02A.pdf4.OD4015-24LB02A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD4015-24LB02A
Număr parc OD4015-24LB02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 15.00mm Greutate 0.053 lb (24.04g)
Intervalul de tensiune 18 ~ 26.4VDC Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4015
RPM 6000 RPM Putere (Wați) 1.92W
Alte nume 1053-1667
OD4015-24LB02AX
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 29.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Caracteristici Locked Rotor Sensor
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.060A