OD4015-24HSS
Orion FansOrion Fans
OD4015-24HSS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4015-24HSS
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4015-24HSS.pdf2.OD4015-24HSS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile OD4015-24HSS
Număr parc OD4015-24HSS Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22138 pcs Fișa cu date 1.OD4015-24HSS.pdf2.OD4015-24HSS.pdf
Lăţime 15.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4015