OD1238-12HBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-12HBXC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD1238-12HBXC
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD1238-12HBXC.pdf2.OD1238-12HBXC.pdf3.OD1238-12HBXC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD1238-12HBXC
Număr parc OD1238-12HBXC Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4428 pcs Fișa cu date 1.OD1238-12HBXC.pdf2.OD1238-12HBXC.pdf3.OD1238-12HBXC.pdf
Lăţime 38.50mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie OD1238
RPM 4300 RPM Putere (Wați) 23.00W
Alte nume +OD1238-12HBXC
OD1238-12HBXCX
OD123812HBXC
OD1238PT-12HBXC
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 61.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 1.95A
Tip rulant Ball Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 200.0 CFM (5.60m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD1238-12HBXC01A
OD1238-12HBXC01A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
In stoc: 5664 pcs
Descarca: OD1238-12HBXC01A.pdf
RFQ
OD1238-12HBIP55
OD1238-12HBIP55
Producători: Orion Fans
In stoc: 5422 pcs
Descarca: OD1238-12HBIP55.pdf
RFQ
OD1238-12HBXJ10A
OD1238-12HBXJ10A
Descriere: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Descarca: OD1238-12HBXJ10A.pdf
OD1238-12HBXC5
OD1238-12HBXC5
Descarca: OD1238-12HBXC5.pdf
OD1238-12HBIP5501A
OD1238-12HBIP5501A
Descarca: OD1238-12HBIP5501A.pdf
Descarca: OD1238-12HBIP5502A.pdf
OD1238-12HBXC10A
OD1238-12HBXC10A
Descarca: OD1238-12HBXC10A.pdf
OD1238-12HBXC02A
OD1238-12HBXC02A