OD1238-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD1238-12HB02A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD1238-12HB02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD1238-12HB02A.pdf2.OD1238-12HB02A.pdf3.OD1238-12HB02A.pdf4.OD1238-12HB02A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD1238-12HB02A
Număr parc OD1238-12HB02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.50mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie OD1238
RPM 2800 RPM Putere (Wați) 6.00W
Alte nume 1053-1423
OD1238-12HB02AX
OD123812HB02A
OD1238PT-12HB02A
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 43.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici Locked Rotor Sensor
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.5A