OD1232-12HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1232-12HSS01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD1232-12HSS01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD1232-12HSS01A.pdf2.OD1232-12HSS01A.pdf3.OD1232-12HSS01A.pdf4.OD1232-12HSS01A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD1232-12HSS01A
Număr parc OD1232-12HSS01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 32.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 6 ~ 13.8VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie OD1232
RPM 3750 RPM Alte nume OD1232-12HSS01AX
OD123212HSS01A
Temperatura de Operare 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Zgomot 51.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.600A Tip rulant Sealed Sleeve
Aprobări cURus, TUV Flux de aer 120.0 CFM (3.36m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD1232-12HSS
OD1232-12HSS
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
In stoc: 11082 pcs
Descarca: OD1232-12HSS.pdf
RFQ
OD1232-12HS
OD1232-12HS
Producători: Orion Fans