OA60AP-11-1WB
Orion FansOrion Fans
OA60AP-11-1WB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OA60AP-11-1WB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X30MM 115VAC WIRE
Foi de date: 1.OA60AP-11-1WB.pdf2.OA60AP-11-1WB.pdf3.OA60AP-11-1WB.pdf4.OA60AP-11-1WB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OA60AP-11-1WB
Număr parc OA60AP-11-1WB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X30MM 115VAC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 30.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 80 ~ 130VAC Tensiune - evaluat 115VAC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OA60
RPM 3100 RPM Putere (Wați) 4.00W
Alte nume 1053-1076
OA60AP-11-1WBX
OA60AP111WB
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)