OA600ST-230
Orion FansOrion Fans
OA600ST-230 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OA600ST-230
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului 6 FAN TRAY 13.4" DEEP 230V
Foi de date: OA600ST-230.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 482 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OA600ST-230
Număr parc OA600ST-230 Producător Orion Fans
Descriere 6 FAN TRAY 13.4" DEEP 230V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 482 pcs Fișa cu date OA600ST-230.pdf
Greutate - Tensiune - intrare 230VAC
Tip Fan Tray Specificații Fan Tray, AC, 6 Fans, 620 CFM
Dimensiune / Dimensiune 17.01" L x 13.39" W x 1.75" H (432.0mm x 340.0mm x 44.5mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie OA600ST Alte nume 1053-1571
OA600ST-230X
descriere detaliata Rack Fan Tray, AC, 6 Fans, 620 CFM 17.01" L x 13.39" W x 1.75" H (432.0mm x 340.0mm x 44.5mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OA60EC-UR-1WBIP68A
OA60EC-UR-1WBIP68A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN EC 60X25MM 95-264VAC IP68 AT
In stoc: 3145 pcs
Descarca: OA60EC-UR-1WBIP68A.pdf
RFQ
OA600ST-120
OA600ST-120
Producători: Orion Fans
Descriere: 6 FAN TRAY 13.4" DEEP 120V
In stoc: 448 pcs
Descarca: OA600ST-120.pdf
RFQ
OA600
OA600
Descriere: 6 FAN TRAY 115V 660CFM
In stoc: 402 pcs
Descarca: OA600.pdf
OA600S-ER-DV
OA600S-ER-DV
Descriere: 6 FAN TRAY 115V/230V 14" 660CFM
In stoc: 298 pcs
Descarca: OA600S-ER-DV.pdf
OA602S
OA602S
Descriere: 6 FAN TRAY 230V 14" DEEP 660CFM
In stoc: 319 pcs
Descarca: OA602S.pdf
OA60EC-UR-1WB
OA60EC-UR-1WB
Descriere: FAN EC 60X25MM 95-264VAC
In stoc: 4418 pcs
Descarca: OA60EC-UR-1WB.pdf
OA60AP-11-1WB
OA60AP-11-1WB
Descriere: FAN AXIAL 60X30MM 115VAC WIRE
Descarca: OA60AP-11-1WB.pdf
OA600S
OA600S
Descriere: 6 FAN TRAY 115V 14" DEEP 660CFM
In stoc: 324 pcs
Descarca: OA600S.pdf
OA602
OA602
Descriere: 6 FAN TRAY 230V 660CFM
In stoc: 341 pcs
Descarca: OA602.pdf
OA680KE
OA680KE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 68 OHM 1W 10% AXIAL
Descarca: OA680KE.pdf
OA680K
OA680K
Producători: Ohmite
Descarca: OA680K.pdf
OA60AP-22-1WB
OA60AP-22-1WB
Descriere: FAN AXIAL 60X30MM 230VAC WIRE
Descarca: OA60AP-22-1WB.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW