G7L2APAC200240
OmronOmron
G7L2APAC200240 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G7L2APAC200240
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 240V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G7L2APAC200240
Număr parc G7L2APAC200240 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 240V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4800 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 150 VAC Opriți tensiunea (Min) 36 VAC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie G7L Timp de eliberare 30ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume G7L-2A-P AC200/240
G7L2APAC200240-ND
Z6467
Temperatura de Operare -25°C ~ 60°C
Operați timpul 30ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 240VAC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 20A Materiale de contact Silver Tin Indium (AgSnIn)
Formular de contact DPST-NO (2 Form A) Tensiune în bobină 240VAC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 21 kOhms
Puterea bobinei 2.5 VA Coil curent 10.2mA