G7L1ABAC24BYOMI
OmronOmron
Omron
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G7L1ABAC24BYOMI
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G7L1ABAC24BYOMI
Număr parc G7L1ABAC24BYOMI Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5962 pcs Fișa cu date
Serie * Alte nume G7L-1A-B AC24 BY OMI
descriere detaliata Relay Coil
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G7L-2A-X DC24
G7L-2A-X DC24
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
In stoc: 937 pcs
Descarca: G7L-2A-X DC24.pdf
RFQ
G7L-CUEC
G7L-CUEC
Producători: Carlo Gavazzi
Descriere: RS485 COMM EXPANSION
In stoc: 579 pcs
Descarca:
RFQ
G7L-2A-X DC12
G7L-2A-X DC12
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V