G2R-2A4-ASI-DC12
OmronOmron
G2R-2A4-ASI-DC12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G2R-2A4-ASI-DC12
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 12V
Foi de date: G2R-2A4-ASI-DC12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G2R-2A4-ASI-DC12
Număr parc G2R-2A4-ASI-DC12 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14233 pcs Fișa cu date G2R-2A4-ASI-DC12.pdf
Porniți tensiunea (Max) 8.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.8 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 380VAC, 125VDC - Max
Serie G2R Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume G2R2A4ASIDC12 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 4A
Materiale de contact Silver Alloy Formular de contact DPST-NO (2 Form A)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 275 Ohms Puterea bobinei 530 mW
Coil curent 43.6mA