G2R-2A4-AC220
OmronOmron
G2R-2A4-AC220 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G2R-2A4-AC220
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 220V
Foi de date: G2R-2A4-AC220.pdf
  • Mesaj
Specificațiile G2R-2A4-AC220
Număr parc G2R-2A4-AC220 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3224 pcs Fișa cu date G2R-2A4-AC220.pdf
Porniți tensiunea (Max) 176 VAC Opriți tensiunea (Min) 66 VAC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 380VAC, 125VDC - Max
Serie G2R Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume G2R-2A4-AC220-ND
G2R2A4220AC
G2R2A4AC220
G2RN8358H
Z11605
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 220VAC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 4A
Materiale de contact Silver Alloy Formular de contact DPST-NO (2 Form A)
Tensiune în bobină 220VAC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 25 kOhms Puterea bobinei 0.9 VA
Coil curent 4.1mA