S8VM-10015CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8VM-10015CD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S8VM-10015CD
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V 100W
Foi de date: S8VM-10015CD.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 496 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 496 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S8VM-10015CD
Număr parc S8VM-10015CD Producător Omron Automation & Safety
Descriere AC/DC CONVERTER 15V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 496 pcs Fișa cu date S8VM-10015CD.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.32" L x 1.30" W x 3.25" H (160.5mm x 33.0mm x 82.5mm)
Serie S8VM Putere (Wați) 100W
Alte nume S8VM-10015CD-ND
S8VM10015CD
Z8171
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 81% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 7A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 7A Aprobări CE, cULus, cURus, VDE
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
S8VM-10012D
S8VM-10012D
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 100W
In stoc: 493 pcs
Descarca: S8VM-10012D.pdf
RFQ
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V 100W
In stoc: 630 pcs
Descarca: S8VM-10015D.pdf
RFQ
S8VM-10015
S8VM-10015