S8VM-10012CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8VM-10012CD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S8VM-10012CD
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 100W
Foi de date: S8VM-10012CD.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 580 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S8VM-10012CD
Număr parc S8VM-10012CD Producător Omron Automation & Safety
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 580 pcs Fișa cu date S8VM-10012CD.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.32" L x 1.30" W x 3.25" H (160.5mm x 33.0mm x 82.5mm)
Serie S8VM Putere (Wați) 100W
Alte nume S8VM10012CD
Z2489
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 81% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 8.5A Aprobări CE, cULus, cURus, VDE
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
S8VM-10005CD
S8VM-10005CD
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 100W
In stoc: 565 pcs
Descarca: S8VM-10005CD.pdf
RFQ
S8VM-10005C
S8VM-10005C
In stoc: 562 pcs
Descarca: S8VM-10005C.pdf
RFQ
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 100W
In stoc: 536 pcs
Descarca: S8VM-10012C.pdf
S8VM-10012
S8VM-10012